Eğitimler

Kurumsal Eğitimler

image21

Bireysel Eğitimler

image22

Koçluk Hizmetleri

Yaşam Koçluğu

image23

 Yaşam koçluğu bizlerin en yüksek potansiyelimize ulaşmamızı sağlayan bir yolculuk, eğitim ve bilgilenme biçimidir. Kişilerin hedeflerine ulaşmalarını ve zaten içlerinde var olan potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri için yapılan bir yolculuktur. Nihai hedef ise, hedefleri gerçekleştirebilmek, bireylerin hayatları boyunca kullanabilecekleri kalıcı yöntemlerle planlı bir şekilde hayatlarını ve kariyerlerini geliştirmektir. 

İlişki ve Evlilik Koçluğu

image24

 İlişki ve Evlilk koçluğu, kişilerin ilişki kalitesini yükseltmek ve daha nitelikli ilişkiler geliştirmesine olanak sağlamaktadır. İlişki ve Evlilik Koçluğu, olması istenilen birliktelik ve bu birlikteliğe uygun koşulların sağlanması için kişilere destek olur. 

Öğrenci Koçluğu

image25

 Öğrenci Koçluğu; akademik yaşamda başarı becerilerini arttırma amacıyla öğrenci ile koç arasında kurulan işbirliğidir. .Öğrenci Koçu, öğrenciye odaklanarak öğrenci ve aile ile birlikte öğrencinin başarma isteğini arttırıcı çalışmalar yapar. Çalışma programını oluşturur, çalışma ortamını düzenler, sorunlarıyla ilgilenir. 

Yönetici Koçluğu

image26

 Yönetici koçluğu, yöneticilerin, mesleki etkinliklerini ve çalışma sırasındaki performanslarını geliştirmeye yardımcı olmak için, bireyselleştirilmiş, birebir ilişki kurulacak şekilde düzenlenen bir koçluk sürecidir. 

Sporcu Koçluğu

image27

 

Sporcu Koçu, bireyin daha başarılı olması için neler yapması gerektiğini planlar, kişinin kör noktalarını görmesine yardımcı olur

Sporcu Koçu, sporcunun içinde bulunduğu duygusal ya da fiziksel girdaptan çıkmasına destek olurken, bireyin gerçek potansiyeliyle buluşmasında etkin rol oynar.

Sporcu koçu, başarı ya da başarısızlık sonucunda; sonucun sadece istatiksel ifadelerini ve sonuç tablosunu görmek yerine, sporcuyu bu başarı ya da başarısızlığa götüren etkenleri de görebilmesini sağlar. Hayatın her alanında olduğu gibi sporda da başarı için programlı, zamana bağlı ve çok yönlü bir çalışma sunar.

Sporcu Koçu, yalnızca takımı çalıştırmaz; takım oyuncularına ve taraftara bir hayat felsefesi ve kültürü aşılar.

Online Koçluk

image28

Online Koçluk Hizmetinde,Sporcu Koçluğu hariç tüm koçluk hizmetlerini online olarak alabilirsiniz.

İş Ortaklarımız

image29
image30