Profesyonel Koçluk Eğitimi

Koçluk Eğitimleri : Koçluk, bireyleri ve takımları sonuçlara ulaştırmak için yetkilendiren, geliştiren ve cesaretlendiren uygun ortam ve koşulları yaratan yönetsel eylemlerden oluşan süreçtir. Koçlar, insanların “bulundukları” yerlerden “olmak istedikleri” yerlere hedef dahilinde gitmelerine yardımcı olurlar. Bunu; cesaretlendirme, özendirme, özgüven kazandırma ve bilgilendirme yolunu kullanarak yaparlar.

Benim için koçluk : Dinlemek Keşfetmek Paylaşmak Farkındalık Yaratmak Doğruyu Söylemek Eyleme Geçmenizi Sağlamak En iyiyi ortaya koymanızı sağlamak Gerçek potansiyelinize ulaşabilmenize yardımcı olmak Tercihlerinizin olduğunu göstermek Değişim adına risk almanız için destek olmak Hedef, görev, amaç, kişisel gündeminizi belirlemenize yardımcı olmak Kişisel gelişiminize yatırım yapmanızı sağlamak Gizlilikten ödün vermemek demektir. Gerçek potansiyelinize ulaşabilmenizin yolunu açmak için size destek olacağım. İzmir ve Antalya’da sürdürmekte olduğumuz koçluk eğitimlerimiz aşağıdaki gibidir; Öğrenci Koçluğu Ders çalışma eylemini keyifli hale çevirmek, en az zamanda en yüksek verimliliği almak, hedeflerini belirlemek, yaz tatilini iyi değerlendirmek ve öğrencilerin yeni okul dönemine, motivasyonu arttırmak, ne istediğini bilen ve bunun için çaba gösteren öğrenciler haline gelmeleri için uygulanan koçluk programımızdır.

Yaşam Koçluğu Sürekli gelişen ve değişen dünyada, hedeflediğimiz alanda, deneme yanılma yöntemi ile vakit kaybetmeden, daha az bedel ödeyerek, kalıcı başarılar sağlamak, standartların üstüne çıkmak, potansiyelinizi maksimize ederek en etkin biçimde kullanmak için profesyonel desteğe ihtiyaç duyarız. Yaşam koçluğu, sizi yargılamadan dinleyen, olmak istediğiniz kendiniz ile ilgili pratik çözümler sunan bir destek sürecidir. Kariyer Koçluğu Kariyer koçluğu, performans artışına dayalı bir süreçtir. Kişi, bu süreç içinde, mevcut yeteneklerini ve becerilerini en üst noktada kullanarak, kariyer basamaklarını hızla tırmanma yolunu keşfeder. Hangi alanda çalışmak istediğine karar veremeyen, mevcut işini değiştirmek isteyen kişiler, kariyer planlama alanında, mevcut kariyerinde yükselmek, işinin en iyisi olmak isteyen kişiler ise kariyer geliştirme alanında destek alabilirler. Satış Koçluğu Eğitimi Satış ekiplerinizin etkinliğini arttırmak bu sayede pazarda etkin pay sahibi olmak ve payı korumak adına yararlanabileceğiniz koçluk eğitimi hizmetidir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

İzmir Profesyonel Koçluk Eğitimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Profesyonel Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Profesyonel Koçluk Eğitimi için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Profesyonel Koçluk Eğitimini  tıklayabilirsiniz

Denizli  Profesyonel Koçluk Eğitimi için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Profesyonel Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya Profesyonel Koçluk Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Profesyonel Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla Profesyonel Koçluk Eğitimi için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Profesyonel Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :profesyonel koçluk - profesyonel koçluk nedir - koçluk - koçluk eğitimi -

Yorumlar