Profesyonel Koçluk Okulu

Profesyonel koçluk, bireyler ve organizasyonların performanslarını arttırarak iş ve özel yaşamlarında sıra dışı sonuçlar elde etmelerini sağlayan sürekli mesleki bir ilişkidir. Koçluk süreci sonucunda danışanlar öğrenme kapasitelerini geliştirir, kişisel performanslarını arttırır ve yaşam kalitelerini geliştirirler. Görüşmelerde odak konuyu danışan belirler. Koç danışanı aktif olarak dinler, gözlem yapar ve soruları ile konuya katılır. Bu etkileşimden doğan açıklıkla, danışan harekete geçer.
Profesyonel koç ile birebir çalışma yatırımının getirisi yönetim kademelerinde daha yüksek olur. Bir yöneticinin yönetim veya iletişim becerisindeki pozitif bir değişikliğin şirkete etkisi alt seviyedeki bir çalışandan çok daha fazladır. Bu nedenle Profesyonel koçluk yaygın olarak yönetici ve yüksek potansiyelli yönetici adaylarının gelişiminde kullanılıyor. Alt seviyedeki çalışanların gelişimi, maliyeti profesyonel koçluğa göre daha düşük olan eğitimler ile sağlanabilir.

Profesyonel koç, en güzel düşlerinizi gerçekleştirmenize ve hep olmayı istediğiniz kişi olmanıza yardım eden kişidir. Mutluluk hakkımızdır diyoruz, sağlık, denge, huzur ve para istiyoruz. Profesyonel koç tüm istediklerinizi kendinize çekmek ve bunları elde etmek için çıktığınız seyahatte size eşlik eden bir yol arkadaşıdır.

Profesyonel koçluk, yaşamda bir denge kurmaya yönelik olarak yapılan çalışmalardır. Liderlik, özgüveni kazanma çalışmasıdır. Farkındalığın maksimum seviyeye çıkarma, olaylara ve kişilere 360 dereceden bakma çalışmalarıdır.
Profesyonel Koçlar yetiştirmek için kaynaklarımızın sonuna kadar kullanarak koçlarımızın kariyerlerinin diğer kısmında daha etkin çalışma yapmaları için gereken temel çalışmaları kusursuz bir şekilde yapmaya özen göstermekteyiz. İnsan olan saygımız ve işimize olan saygımızla en mükemmeli hedeflemekteyiz. Böylelikle bizden koçluk eğitiminde yeterli düzeye gelip koçluk sertifikalarını alanlar iş yaşamlarına profesyonel koç olarak devam ediyorlar. İşe uygun oldukları için başarı ve kazanç da kaçınılmaz oluyor.

Koçluk bir başkasının performansını, öğrenmesini ve gelişimini yönlendirme ve kolaylaştırma sanatı olarak tanımlanmaktadır. Bir insanın hayatındaki iş ve kariyer yaşamı, sosyal ilişkiler ve kişisel gelişim gibi konular bu alanın kapsamına girer. Koçluk hayatta başarı kriterleri belli olan, mevcut durumları ile olmak istedikleri durumlar arasında fark olan kişilerle ilgilenmeyi esas alır ve bu farkı kapatmak üzerine yoğunlaşır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

İzmir Profesyonel Koçluk Eğitimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Profesyonel Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Profesyonel Koçluk Eğitimi için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Profesyonel Koçluk Eğitimini  tıklayabilirsiniz

Denizli  Profesyonel Koçluk Eğitimi için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Profesyonel Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya Profesyonel Koçluk Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Profesyonel Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla Profesyonel Koçluk Eğitimi için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Profesyonel Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk çözümleri - yaşam koçluğu profesyonel koçluk - koçluk nedir - koçluk eğitimi -

Yorumlar