Koçluk Antalya

Daha kaliteli, daha dengeli, daha sağlıklı yaşamak isteyenler için bir tasarımdır. Bu tasarım kişinin kendi yaşam tasarımıdır.
Koçluk, kişilerin ya da kurumların bulundukları nokta ile olmak istedikleri nokta arasındaki mesafeyi kapatmaya çalışan, planlı, profesyonel ve interaktif bir gelişim sürecidir, sonuçları ölçülebilir bir disiplindir. Profesyonel bir koç, size tavsiye vermez ve herhangi bir fikri kabul ettirmeye çalışmaz. Sadece kendiniz için en doğru, en sağlıklı, en faydalı ve en mutluluk verici olanı bulma yolunda size destek olur.
 Koçluk kendini iyi hisset modeli değil, ileriye doğru bir harekettir ve koçlar sağlıklı insanlarla gelecek odaklı çalışır. Çünkü değişimin kaynağı kişinin içinde saklıdır. Daha da önemlisi koçluk hayallere saygı duymaktır.
Yaşamak hayal etmekle başlar... Çünkü hayallerin olduğu sürece varsındır!

Yaşam koçluğundan yararlanmamız için 4 temel soru;

1. Yaşam koçunuzun size yardım edebilmesi için kendinizi amacınıza adamaya ne kadar hazırsınız?
Eğer kendinizi, amacınızı gerçekleştirmeye adamaya hazır değilseniz hazır olduğunuz zamanı beklemenizi öneririz.

2. Kendinizle ilgili yeni bakış açılarını görmeye ve duymaya ne kadar hazırsınız?
Yaşam koçu size aynada kendinizi olduğunuz gibi gösteren kişidir. Gerçek tutkularınızı, arzularınızı, yeteneklerinizi, değerlerinizi, önceliklerinizi, kendi önünüze kendinizin koyduğu engelleri görmeye hazır olmalısınız.

3. Kendinizi bir yatırım kaynağı olarak görmeye ne kadar hazırsınız?
SİZ sahip olduğunuz en önemli varlıksınız ve sahip olduğunuz en önemli yatırım kaynağısınız. Yaşam koçluğunun desteğinden yararlanmak kendinize yapacağınız en iyi yatırımlardan biridir. Çünkü gelişecek ve kendinizin en iyi versiyonu olacak olan sizsiniz. Birey olarak SİZ, evinizden, arabanızdan, bankadaki hesabınızdan, bonolarınızdan çok daha önemlisiniz.
İyi yatırım, size yatırdığınızın çok katı olarak dönen yatırımdır. Kendiniz yüzde on, yüzde yirmi, yüzde elli, geliştikçe, çevrenizde sizinle bağlantılı her şey de yüzde yüz, yüzde iki yüz, yüzde beş yüz gelişecektir.

4. Hemen harekete geçmeye ne kadar hazırsınız?
Koçluk, hareket odaklı bir SÜREÇ’tir. Amacınıza ulaşmak için gereken adımların tespitinden sonra, adımları atacak olan SİZ’siniz. Hiç kimse sizin adınıza amaçlarınızı gerçekleştiremez. Adım adım amacınız doğrultusunda ilerleyecek olan sizsiniz.
Yaşam aksiyonu sever.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Koçluk eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaKarşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Koçluk eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Koçluk   eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk nedir - koçluk soruları - kariyer koçluğu - antalya koçluk eğitimi - antalya koçluk merkezi -

Yorumlar